Blogum 1 Yaşında

Blogum bu gün 1 Yaşına girdi…:))


Bundan tam 1 yıl önce yayın hayatına başladı blogum ve face sayfam İZMİRDENLEZZETLER
Çok sıkıldığım, bunaldığım bir anda hayatımın sıradanlığına dur demek farklı bir şeylerle uğraşmak istediğim bir dönemde blog yazmaya karar verdim. Karar verdim ama öyle ani bir açılış oldu ki henüz 3 tarif yazmış, nasıl resimleyeceğimi, nasıl yazacağımı bilmeden birden bire açmıştım blogumu.. İsim konusunda bile bir kaç denemeden sonra karar vermiştim. Adım adım birbirimize destek olarak öğrendik her şeyi.. O gün nasıl heyecanlıysam bu gün de aynı heyecanla yazıyorum blogumu.. :))   

İlk günden bu güne geçen bir yılda birlikte öğrendik her şeyi… Bilgilerimizi, sevinçlerimizi, üzüntülerimizi kısacası tariflerle birlikte hayatımızı paylaştık..  Her geçen gün büyüyüp, çoğalıp kocaman bir aile olduk.. Her gün yeni tarifler denemeye, bunları sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.. Tariflerimi deneyip bunları bizlerle paylaştığınızda çok mutlu oluyorum.

Beni yalnız bırakmadığınız için tüm dostlarıma, blog yazarı arkadaşlarıma, eşime ve oğluma hep yanımda olduğunuz, güzel yorumlarınız, özel mesajlarınız ile destek verdiğiniz için tek tek hepinize teşekkür ederim.Eşim ve oğlum sabırla sofrada fotoğraf çekmemi beklediler, benim beceremediğim her işte onlar yardımcı oldu. Beğendiğiniz çoğu resim onların çekimleri. Eşim sizlere farklı yerleri tanıtmak için beni gezdirdi, yedirdi ve fotoğraflarını çekti. Rahat çalışayım diye laptop, fotoğraf makinası aldı.. Canım oğlum teknik desteğim. Bu gün bir blogum varsa tüm yazılımlar onun sayesinde.. Şimdi blogum için yeni bir yazılımla uğraşıyor, yakında blogum  yepyeni haliyle sizlerle olacak. Oğlum dünya mutfağından yemekler yaptı, tariflerini çevirdi, resimledi.. Onları çok seviyorum, her koşulda yanımda oldukları beni destekledikleri için binlerce teşekkür ederim..

İyi ki blog yazmaya başlamışım, iyi ki sizleri tanımışım. Sizleri ve blogumu çok seviyorum….

Uzun yıllar hep birlikte İZMİRDENLEZZETLER ‘de lezzetli tariflerde buluşabilmek dileğiyle…

Bu arada henüz ziyaret etmediyseniz Facebook sayfama bekliyorum.. 

Kasım ayı benim için önemli bir ay.. 2 Kasım doğum günümdü. 25 Kasım blogumun doğum günü… Fotoğraf doğum günümden… Sizlerle de paylaşmak istedim.. Sevgiyle kalın…:))

29 thoughts on “Blogum 1 Yaşında”

  1. Tebrik ederim canım blogunun yeni yaşı bol paylaşımlı ve güzelliklerle dolu geçsin…
    İyiki blog yazmaya ve güzel tariflerini bizlerle paylaşmaya başlamışsın…
    Sevgilerimle canım…

  2. canım iyiki böyle bir blog açmışsın yoksa seni nasıl tanıycaktım seninde blogununda doğumgünü kutlu olsun iyiki varsın senin gibi bir arkadaşım oldugu için çok şanslıyım daha nice güzel tariflerde buluşmak dilegiyle safiye acar tok

    1. Canım daha ilk başladığımdan beri yanımda olduğun, dostluğun için ben teşekkür ederim. İyiki tanıştık.. Senin gibi gönlü çok güzel bir dostum oldu.. Sevgiler canım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir