Dr Oetker ile Sevgililer Günü Workshopu

Mutfağımda yıllardır  Dr Oetker ürünlerini kullanırım.. kalitesine ve lezzetine güvendiğim markanın mutfağına misafir oldum. Ne kadar keyifli bir gün geçirdiğimi, ilk kez tanıştığım İzmirli Blog Yazarı arkadaşlarımı, ilk etkinliğimi fotoğraflarla bile anlatmak yetersiz kalır. Dr Oetker mutfağındaki güler yüzü, sıcacık karşılanmamızı , bizi rahat ettirmek için uğraşan mutfağın meleklerini  Dr Oetker yetkililerinin ilgi ve sevgilerini Hangisinden başlayıp anlatsam … Dr Oetkere Sevgililer Günü Workshopu düzenleyip, benide davet ettikleri için çok  teşekkür ederim.

Dr Oetker in üretim tesisleri İzmir Torbalıda. Ulaşım için Dr Oetker bize çok rahat bir servis göndermişti.. Birbirini tanıyan arkadaşlarımın yanında benim gibi aralarına yeni katılan arkadaşlarımda vardı.. O kadar içten davranışları ve sıcacık gülümsemeleri vardı ki tüm heyacanımı aldılar.. Yolda birbirimizi tanıyarak bol sohbet ve kahkahalarla tesislere vardık..Kapıda bizi güler yüzlü bir ekip karşıladı.Bizleri etkinliğin yapılacağı mutfağa götürdüler ve etkinliğin programını açıkladılar.

Mutfağa geçmeden önce Dr Oetker poğaça ve Wolke lerle kahve ve çaylarımızı içtik. Wolkeyi henüz denememiştim.. Çok lezzetliydi ilk fırsatta yapıp sizlerle paylaşmalıyım.. Mutfakta çok güler yüzlü bir ekip vardı.. Dr Oetkerin Beyaz Melekleri.. İnanın her mutfakta arzulanan bir ekip, elinizdeki kaşığı bile siz koymuyorsunuz masaya ben yapayım diyen melekler.. Mutfakta ilk olarak Eros Aşk Pastası temalı sevgililer gününe özel bir pasta yapmak için girdik. Bütün yapacaklarımız en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bizi bekliyordu..

Şefimiz önderliğinde pastalarımızı yaptık.. Çok keyifli bir çalışmaydı..

Dr Oetker Eros Aşk Pastası … Görüntüsü gibi tadıda muhteşemdi..

Ve öğlen yemeği vakti.. Dr Oetker Speciale Pizza.. Ayran eşliğinde yedik.. Yeni bir ürünleriymiş.. Gerçektende tadı çoklezzetliydi.. Mutlaka deneyin Pizza severler..

Pizza sonrası kahve keyfimiz…Bol kahkaha ve sohbet eşliğindiğinde…

Aşk Muffinlerimizi yapmak için tekrar mutfaktayız. Meleklerimiz mutfağı pırıl pırıl yapıp bizim için tekrar düzenlemişler.. Ellerine emeklerine sağlık.. Tüm malzemelerimiz tezgahlarımızda yerini almış.. Hemen yapmaya başladık..

Cevizli Muffinlerimizi ikişer kişi hazırladık. Benim ortağım Teiji Tokki Nurdacımdı.. Çok keyifli bir çalışma arkadaşıydı.. Kendisine çok teşekkür ederim sıcaklığı , güler yüzü ve hoş sohbetlerimiz için.

Ve muffinlerimiz hazır.. Temamız aşk olunca renkli biber ve domateslerle süslemeler yaptık. Bu muffinlerde gerçekten çok lezzetliydi..

Mutfak çalışmalarımız sonrasında bizler için Katılım Sertifikası hazırlamışlar.. Çok mutlu oldum.. Çünkü bu benim ilk etkinliğim, arkadaşlarımla ilk tanışmam ve ilk katılım sertifikam.. Benim için anlamı büyük..

Dr Oetker bu güzel çalışmanın ardından bizi ellerimiz, kollarımız dolu tekrar kapıya kadar uğurladılar. Servis bizi tekrar evlerimize bıraktı.. Ne kadar düşünceli, ne kadar planlı çalışan bir firma.. Ne kadar teşekkür etsem yaşadıklarımın karşılığı olmaz.

Dr Oetker Katılım Sertifikam ve ben.. Çok Teşekkür ederim Dr Oetker…

Bu workshopu düzenleyen Dr Oetkere benide bu etkinliğe davet ettikleri için, canım arkadaşlarıma güler yüzleri ve içten davranışları için, Dr Oetkerin tüm çalışanlarına bizleri evimizdeymişiz  gibi hissettirdikleri için çok teşekkür ederim. Sizlerle birlikte bu etkinlikte yer aldığım için çok mutlu oldum ve sizleri çok sevdim.. Başka etkinliklerde görüşmek üzere…

10 thoughts on “Dr Oetker ile Sevgililer Günü Workshopu”

  1. Oyacığım, çok güzel anlatmışsın.Ben de büyük keyif aldım. Mis gibi krema kokusu yok muydu, muhteşemdi.:) Aramıza hoş geldin! En kısa zaman da başka etkinliklerde de buluşmak üzere..
    Sevgilerimle
    Şeniz

    1. ÇOk teşekkür ederim Şenizcim.. O kadar keyifli bir gün geçirdimki .. Bundan fazlası vardı yaşadıklarımda.. Aranızda olmaktan çok mutluyum. İnşallah başka ekinliklerdede görüşürüz..Sevgiler benden.. Görüşmek üzere..

  2. arkadaşım çok güzel anlatmışsın darısı başıma gerçekten çok güzel bir gün geçirdik bende seni tanıdığıma çok memnun oldum sevgilerimi gönderiyorum.

    1. Çok teşekkür ederim canım.. Çok güzel bir gündü.. Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum.İnşallah başka etkinliklerde görüşürüz.. Sevgilerimle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir